5e klasse 20

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 jan 12:00 Achilles Reek 2 (zon) SJO/SSA VESTA'19 4 (zon)
30 jan 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) sv O.S.S. 1920 5 (zon)
30 jan 12:00 HVCH 8 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon)
6 feb 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
6 feb 12:15 sv O.S.S. 1920 5 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
6 feb 12:30 SJO/SSA VESTA'19 4 (zon) HVCH 8 (zon)
13 feb 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) EGS'20 6 (zon)
13 feb 12:00 Achilles Reek 2 (zon) SV TOP 3 (zon)
13 feb 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon)
13 feb 12:00 HVCH 8 (zon) sv O.S.S. 1920 5 (zon)
20 feb 10:00 EGS'20 6 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
20 feb 12:30 SJO/SSA VESTA'19 4 (zon) FC Schadewijk 2 (zon)
20 feb 12:30 SV TOP 3 (zon) HVCH 8 (zon)
6 mrt 12:15 sv O.S.S. 1920 5 (zon) SJO/SSA VESTA'19 4 (zon)
13 mrt 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon)
13 mrt 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) SV TOP 3 (zon)
13 mrt 12:00 HVCH 8 (zon) EGS'20 6 (zon)
20 mrt 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon) HVCH 8 (zon)
20 mrt 12:00 sv O.S.S. 1920 5 (zon) FC Schadewijk 2 (zon)
20 mrt 12:30 SJO/SSA VESTA'19 4 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
27 mrt 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon) sv O.S.S. 1920 5 (zon)
27 mrt 12:00 HVCH 8 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
27 mrt 12:30 SV TOP 3 (zon) SJO/SSA VESTA'19 4 (zon)
3 apr 10:00 EGS'20 6 (zon) SV TOP 3 (zon)
3 apr 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) FC Schadewijk 2 (zon)
3 apr 12:30 SJO/SSA VESTA'19 4 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon)
10 apr 10:00 EGS'20 6 (zon) SJO/SSA VESTA'19 4 (zon)
10 apr 12:00 Achilles Reek 2 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
10 apr 12:00 HVCH 8 (zon) FC Schadewijk 2 (zon)
10 apr 12:30 SV TOP 3 (zon) sv O.S.S. 1920 5 (zon)
24 apr 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon) SV TOP 3 (zon)
24 apr 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) HVCH 8 (zon)
24 apr 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) EGS'20 6 (zon)
24 apr 12:15 sv O.S.S. 1920 5 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
15 mei 10:00 EGS'20 6 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 6 (zon)
15 mei 12:30 SJO/SSA VESTA'19 4 (zon) sv O.S.S. 1920 5 (zon)
15 mei 12:30 SV TOP 3 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
22 mei 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) SJO/SSA VESTA'19 4 (zon)
22 mei 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) Achilles Reek 2 (zon)
22 mei 12:15 sv O.S.S. 1920 5 (zon) EGS'20 6 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!