Programma Voetbal - RKSV Prinses Irene Nistelrode - Voetbal & Korfbal

Programma Voetbal

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 jan 8:30 Nooit Gedacht JO7-4 RKSV Prinses Irene JO7-4
28 jan 8:50 RKSV Prinses Irene JO7-4 Berghem Sport JO7-3
28 jan 9:00 RKSV Prinses Irene JO11-2JM EGS'20 JO11-3JM
28 jan 9:00 RKSV Prinses Irene JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1
28 jan 9:00 RKSV Prinses Irene JO9-1JM UDI'19/CSU JO9-2
28 jan 9:00 SV TOP JO8-1 RKSV Prinses Irene JO8-1
28 jan 9:00 HVCH JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-1
28 jan 9:00 RKSV Prinses Irene JO7-3 Vorstenbossche Boys JO7-1JM
28 jan 9:10 SV TOP JO7-2 RKSV Prinses Irene JO7-4
28 jan 9:20 DAW Schaijk JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-1
28 jan 9:20 RKSV Prinses Irene JO7-3 HVCH JO7-4JM
28 jan 9:30 FC de Rakt JO7-2JM RKSV Prinses Irene JO7-2
28 jan 9:40 RKSV Prinses Irene JO7-1 MOSA'14 JO7-1
28 jan 9:40 DAW Schaijk JO7-3 RKSV Prinses Irene JO7-3
28 jan 9:50 HVCH JO7-2JM RKSV Prinses Irene JO7-2
28 jan 10:00 Vorstenbossche Boys JO8-1JM RKSV Prinses Irene JO8-2JM
28 jan 10:10 RKSV Prinses Irene JO7-2 Odiliapeel/Braks Groep JO7-1
28 jan 10:15 UDI'19/CSU JO10-2 RKSV Prinses Irene JO10-2JM
28 jan 10:30 Berghem Sport JO11-3 RKSV Prinses Irene JO11-1
28 jan 10:30 RKSV Prinses Irene JO9-2 HVCH JO9-4
28 jan 10:30 RKSV Prinses Irene JO9-3JM UDI'19/CSU JO9-8
28 jan 10:30 RKSV Prinses Irene JO8-3 SV TOP JO8-2
28 jan 11:30 BMC JO13-2 RKSV Prinses Irene JO13-1
28 jan 11:30 RKSV Prinses Irene JO13-2JM V.V. Achates JO13-2JM
28 jan 12:45 Berghem Sport JO12-2 RKSV Prinses Irene JO12-1JM
28 jan 13:00 RKSV Prinses Irene JO15-1 Maliskamp JO15-2
28 jan 13:15 Juliana Mill JO15-3 RKSV Prinses Irene JO15-2JM
28 jan 14:30 RKSV Prinses Irene JO19-2 Boekel Sport JO19-3
28 jan 14:30 RKSV Prinses Irene JO17-2 Avanti'31 JO17-2
28 jan 15:00 Volkel JO19-1 RKSV Prinses Irene JO19-1
28 jan 15:00 RKSV Prinses Irene JO17-1 Avesteyn JO17-1
29 jan 9:30 RKSV Prinses Irene 7 (zon) FC Uden 6 (zon)
29 jan 10:00 RKSV Prinses Irene 4 (zon) Berghem Sport 5 (zon)
29 jan 10:00 Constantia VR2 (zon) RKSV Prinses Irene VR2 (zon)
29 jan 11:00 O.K.S.V. 3 (zon) RKSV Prinses Irene 6 (zon)
29 jan 11:00 SC Woezik VR1 RKSV Prinses Irene VR1
29 jan 12:00 Erp 3 (zon) RKSV Prinses Irene 2 (zon)
29 jan 12:00 RKSV Prinses Irene 3 (zon) NLC'03 2 (zon)
29 jan 12:00 UDI'19/CSU 9 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
29 jan 12:00 Berghem Sport 8 (zon) RKSV Prinses Irene 8 (zon)
29 jan 12:00 RKSV Prinses Irene 1 VV Handel 1
2 feb 18:30 Margriet MO10-1 RKSV Prinses Irene JO10-2JM
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!