Programma

Programma:

Datum Tijd Wedstrijd   Accomodatie Plaats

24 sep.

09:00

VIOS F2

Pr.Irene F1

Tovios

OTTERSUM

24 sep.

09:00

BMC E2

Pr.Irene E2

De Brand

BERLICUM NB

24 sep.

10:00

Pr.Irene C1

Flamingo's (M) C1

De Schellen

NISTELRODE

24 sep.

10:00

Be Quick E2

Pr.Irene E3

't Duintje

NULAND

29 sep.

18:30

Flamingo's (M) E1

Pr.Irene E1

De Heibunders

MARIAHOUT

24 sep.

11:00

Tovido A1

Pr.Irene A1

ESCH

ESCH

24 sep.

13:00

Korloo D1

Pr.Irene D1

De Hoef

LOOSBROEK

24 sep.

12:00

DAW Schaijk C2

Pr.Irene C2

D'n Heuvel

SCHAIJK

24 sep.

13:00

KVS '17 B1

Pr.Irene B1

Zuideinderpark

SCHIJNDEL

 

 

 

 

 

 

25 sep.

10:00

Pr.Irene 4

VMS '21 5

De Schellen

NISTELRODE

25 sep.

11:00

ODIO 2

Pr.Irene 3

De Hove

MILLINGEN AD RIJN

25 sep.

12:30

Pr.Irene 1

DAW Schaijk 1

De Schellen

NISTELRODE

25 sep.

14:00

Pr.Irene 2

DAW Schaijk 2

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

28 sep.

20:00

Pr.Irene MW2

SDDL MW1

De Schellen

NISTELRODE

28 sep.

20:15

Be Quick MW2

Pr.Irene MW1

't Duintje

NULAND

 

 

 

 

 

 

1 okt.

09:30

JES F1

Pr.Irene F1

't Venster

VENHORST

1 okt.

10:00

Pr.Irene E1

Altior E1

De Schellen

NISTELRODE

1 okt.

10:00

Be Quick E1

Pr.Irene E2

't Duintje

NULAND

1 okt.

11:15

Pr.Irene D1

BMC D2

De Schellen

NISTELRODE

1 okt.

11:30

MOSA '14 C1

Pr.Irene C1

De Rijsbos

OIJEN

1 okt.

09:00

Olland E1

Pr.Irene E3

d'n Ekkerzicht

SINT-OEDENRODE

1 okt.

12:30

Pr.Irene C2

BMC C1

De Schellen

NISTELRODE

1 okt.

13:45

Pr.Irene A1

BMC A1

De Schellen

NISTELRODE

1 okt.

14:00

JES/Klick '15 B1

Pr.Irene B1

't Venster

VENHORST

 

 

 

 

 

 

2 okt.

11:00

Astrantia/ONA 2

Pr.Irene 3

De Heikant

MIDDELAAR

2 okt.

11:15

De Korfrakkers 4

Pr.Irene 4

Watermolenweg

ERP

2 okt.

12:30

Pr.Irene 1

ODIO 1

De Schellen

NISTELRODE

2 okt.

14:00

Pr.Irene 2

Altior 3

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

5 okt.

19:30

Pr.Irene MW1

DAW Schaijk MW1

De Schellen

NISTELRODE

5 okt.

20:00

DAW Schaijk MW2

Pr.Irene MW2

D'n Heuvel

SCHAIJK

 

 

 

 

 

 

8 okt.

09:00

BMC E1

Pr.Irene E1

De Brand

BERLICUM NB

8 okt.

09:30

Pr.Irene F1

Spes (M) F1

De Schellen

NISTELRODE

8 okt.

10:40

Pr.Irene E3

Corridor E1

De Schellen

NISTELRODE

8 okt.

11:15

Rooi D1

Pr.Irene D1

De Kienehoef

SINT-OEDENRODE

8 okt.

11:45

Flash C1

Pr.Irene C2

Jacobskamp

DEN DUNGEN

8 okt.

11:50

Pr.Irene E2

SCMH E1

De Schellen

NISTELRODE

8 okt.

13:00

Pr.Irene C1

Be Quick C1

De Schellen

NISTELRODE

8 okt.

14:00

De Korfrakkers A3

Pr.Irene A1

Watermolenweg

ERP

8 okt.

14:10

Pr.Irene B1

SCMH B1

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

9 okt.

11:00

Pr.Irene 3

Be Quick 4

De Schellen

NISTELRODE

9 okt.

11:00

Rooi 2

Pr.Irene 2

De Kienehoef

SINT-OEDENRODE

9 okt.

12:35

Pr.Irene 4

Altior 4

De Schellen

NISTELRODE

9 okt.

13:00

DAKOS 1

Pr.Irene 1

De Plagge

SOMEREN

 

 

 

 

 

 

12 okt.

20:00

Pr.Irene MW2

Klimop (K) MW2

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

15 okt.

09:30

Pr.Irene E3

Be Quick E2

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

09:30

Pr.Irene F1

VIOS F2

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

10:40

Pr.Irene E1

Flamingo's (M) E1

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

10:40

Pr.Irene E2

BMC E2

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

11:15

Flamingo's (M) C1

Pr.Irene C1

De Heibunders

MARIAHOUT

15 okt.

11:50

Pr.Irene D1

DAW Schaijk D1

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

13:00

Pr.Irene C2

VMS '21 C1

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

14:10

Pr.Irene B1

KVS '17 B1

De Schellen

NISTELRODE

15 okt.

15:35

Pr.Irene A1

Be Quick A2

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

16 okt.

11:00

Pr.Irene 3

ODIO 2

De Schellen

NISTELRODE

16 okt.

12:30

Pr.Irene 1

Stormvogels (L) 1

De Schellen

NISTELRODE

16 okt.

14:00

Pr.Irene 2

Stormvogels (L) 2

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

19 okt.

19:30

Playing Girls MW1

Pr.Irene MW2

De Eik

NIFTRIK

19 okt.

20:00

Pr.Irene MW1

Korloo MW1

De Schellen

NISTELRODE

 

 

 

 

 

 

22 okt.

10:00

VMS '21 D1

Pr.Irene D1

De Leemput

SCHIJNDEL

22 okt.

11:00

Be Quick C2

Pr.Irene C2

't Duintje

NULAND

22 okt.

12:30

VMS '21 A2

Pr.Irene A1

De Leemput

SCHIJNDEL

 

 

 

 

 

 

23 okt.

11:00

Flash 2

Pr.Irene 4

Jacobskamp

DEN DUNGEN

23 okt.

11:15

Rosolo 3

Pr.Irene 2

Den Hoek

REUSEL

23 okt.

13:00

MKV 1

Pr.Irene 1

't Rooi

MILHEEZE

 

 

 

 

 

 

26 okt.

20:00

Pr.Irene MW2

Nas MW2

De Schellen

NISTELRODE

26 okt.

20:00

VMS '21 MW3

Pr.Irene MW1

De Leemput

SCHIJNDEL

 

 

 

 

 

 

30 okt.

11:00

Melderslo 3

Pr.Irene 2

De Merel

MELDERSLO

30 okt.

13:00

Oranje Wit (L) 1

Pr.Irene 1

't Klaverblad

LEUNEN

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!