Algemeen bestuur

Contactpersoon: Lizelle van Zutphen      
       
Functie Naam  E-mail Mobiel
Voorzitter vereniging René van de Ven R_vd_Ven@hotmail.com 06-21812580
Voorzitter seniorencommissie Frits van den Hogen f.vandenhogen@hotmail.com 06-27885665
Voorzitter jeugdcommissie Marleen Langenhuizen Marleenlangenhuizen@gmail.com 06-11531829
Voorzitter korfbalcommissie Rita Pater r.pater@me.com 06-57396445
Secretaris  Lizelle van Zutphen secretaris@rksvprinsesirene.nl 06-11461914
Penningmeester Marij Bellen-van den Bosch penningmeester@rksvprinsesirene.nl 06-26358898
Voorzitter Commissie Groot Onderhoud Piet Rovers piet53rovers@gmail.com 06-54982304
Voorzitter Sponsorcommissie René van Boxtel info@waardse.nl 06-53195237
Voorzitter Kantine Luuk van der Heijden luuk_vd_heijden@hotmail.com 06-23585130
Voorzitter Activiteitencommissie Niek Leenders niek_leenders@hotmail.com 06-25455962
Voorzitter Commissie Onderhoud Antoon van der Ven  antoonv55@outlook.com 06-51877720
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!