Algemeen bestuur

Contactpersoon: Lizelle van Zutphen      
       
Functie Naam  E-mail Mobiel
Voorzitter seniorencommissie Frits van den Hogen f.vandenhogen@hotmail.com 06-27885665
Voorzitter jeugdcommissie Patrick Bevers patrickbevers@hotmail.com 06-22971854
Voorzitter korfbalcommissie Mario van Dijk  mario.van.dijk@hotmail.com 06-53350565
Secretaris  Lizelle van Zutphen secretaris@rksvprinsesirene.nl 06-11461914
Penningmeester Marij Bellen-van den Bosch penningmeester@rksvprinsesirene.nl 06-26358898
Voorzitter Externe Contacten/Lief en leed Marleen Langenhuizen marleen.langenhuizen@gmail.com 06-11531829
Voorzitter Commissie Groot Onderhoud Piet Rovers piet53rovers@gmail.com 06-54982304
Voorzitter Sponsorcommissie Edwin Nelissen edwin@geurtsmengvoeders.nl 06-51241787
Voorzitter Kantine Luuk van der Heijden luuk_vd_heijden@hotmail.com 06-23585130
Voorzitter Activiteitencommissie Rens van der Wielen rensvdwielen@hotmail.com 06-83709460
Voorzitter Commissie Onderhoud Antoon van der Ven  antoonv55@outlook.com 06-51877720
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!