Zaterdagsdiensten - commissie

Contactpersoon: Libert Bongers      
Contactpersoon: Henriëtte Verstegen    
       
Functie Naam  E-mail Mobiel
Coördinator Libert Bongers libert.bongers@hotmail.com 06-41611499
Contactpersoon  Henriëtte Verstegen-Martens gehetoma@ziggo.nl 06-57761271
       
Lid Frank van den Berg fmvdberg@kpnmail.nl 06-27085449
Lid Loes van den Berg  hugo.loes@home.nl 06-38113800
Lid  Ellen Bevers ellenbevers@hotmail.com 06-15443899
lid Sabine Bevers sabinebevers@hotmail.com 06-25402034
Lid  Arnold Bongers arnold-nicole@online.nl 06-15443899
Lid Monique Bosch ad@boschnistelrode.nl 06-18643556
Lid Marc van de Brand solexvdbrand@hotmail.com 06-51348652
Lid Judith van den Broek judithvdbroek@hotmail.com 06-33865804
Lid Yvonne van Dreumel yvdreumel@gmail.com 06-20129308
Lid Paulo Fernandes loodgieter2001@hotmail.com 06-33987769
Lid Christel Geurden fvdpas@home.nl 0412-617308
Lid  Marion van Haaren joanenmarionvanhaaren@ziggo.nl 06-51466103
Lid Tonny van der Heijden  t.van.der.heijden@oss.nl 0412-611821
Lid Joost Herckenrath jmherckenrath@ziggo.nl 06-22510637
Lid Ewoud Langenhuizen emlangenhuizen@home.nl 06-25422053
Lid Marleen Langenhuizen marleen.langenhuizen@gmail.com 06-11531829
Lid  Peter Pittens pampittens@hetnet.nl 06-53673069
Lid Anita van Rakt a.vanderakt@home.nl 06-25172905
Lid Bart Ruijs famruijs@hetnet.nl 0412-614043
Lid Frans Ruijs fransruijs65@gmail.com 06-36072549
Lid Mariëlle van Schijndel mariellevschijndel@gmail.com 06-27090828
Lid Jos Smits jos.ria@home.nl 0412-612571
Lid Marcel Stemkens m.stemkens@kpnmail.nl 06-15871287
Lid Nancy Theunisz nancybart@hetnet.nl 06-20181408
Lid  Jouke van den Tillart joukevdt@hotmail.com 06-12111058
Lid Eveline Toonen williamtoonen@home.nl 06-40530828
Lid Marco Verwijst mverwijst@home.nl 0412-613372
Lid Rian Verwijst aamverwijst@tele2.nl 06-28058211
Thee Peter van Laanen beatavanlaanen@hotmail.com 06-47974296
Thee Cor Verhoeven   06-27340022
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!