Programma Voetbal

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 10:00 Sparta'25 3 (zon) RKSV Prinses Irene 3 (zon)
2 okt 10:00 Vorstenbossche Boys 5 (zon) RKSV Prinses Irene 7 (zon)
2 okt 10:00 RKSV Prinses Irene VR2 (zon) Olympia'18 VR2 (zon)
2 okt 11:00 NLC'03 5 (zon) RKSV Prinses Irene 4 (zon)
2 okt 11:45 RKSV Prinses Irene VR1 (zon) UDI'19/CSU VR1 (zon)
2 okt 12:00 Avesteyn 2 (zon) RKSV Prinses Irene 2 (zon)
2 okt 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) FC Uden 3 (zon)
2 okt 12:00 HVCH 16 (zon) RKSV Prinses Irene 8 (zon)
2 okt 12:15 EGS'20 10 (zon) RKSV Prinses Irene 6 (zon)
2 okt 14:30 Rhode/VSB 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon)
3 okt 18:30 RKSV Prinses Irene JO15-2JM FC de Rakt JO15-1JM
8 okt 8:30 sv O.S.S. 1920 JO8-1 RKSV Prinses Irene JO8-2JM
8 okt 9:00 RKSV Prinses Irene JO11-2JM sv O.S.S. 1920 JO11-4
8 okt 9:00 RKSV Prinses Irene JO10-1 HVCH JO10-2
8 okt 9:00 Berghem Sport JO7-2 RKSV Prinses Irene JO7-2
8 okt 9:20 RKSV Prinses Irene JO7-2 DAW Schaijk JO7-3
8 okt 9:40 HVCH JO7-1JM RKSV Prinses Irene JO7-2
8 okt 10:00 HVCH JO9-2 RKSV Prinses Irene JO9-1JM
8 okt 10:00 Nulandia JO7-3 RKSV Prinses Irene JO7-3
8 okt 10:00 SV TOP JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-4
8 okt 10:15 UDI'19/CSU JO10-3 RKSV Prinses Irene JO10-2JM
8 okt 10:20 OJC ROSMALEN JO7-6 RKSV Prinses Irene JO7-3
8 okt 10:20 RKSV Prinses Irene JO7-4 SJO/VITA JO7-1
8 okt 10:30 SV TOP JO11-1 RKSV Prinses Irene JO11-1
8 okt 10:30 RKSV Prinses Irene JO9-2 EVVC JO9-1
8 okt 10:30 RKSV Prinses Irene JO9-3JM sv O.S.S. 1920 JO9-4
8 okt 10:30 RKSV Prinses Irene JO8-1 Volkel JO8-1JM
8 okt 10:40 RKSV Prinses Irene JO7-3 Nooit Gedacht JO7-1
8 okt 10:40 DAW Schaijk JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-4
8 okt 11:00 RKSV Prinses Irene JO13-1 Juliana Mill JO13-1JM
8 okt 11:30 BMC JO13-3 RKSV Prinses Irene JO13-2JM
8 okt 11:30 RKSV Prinses Irene JO12-1JM HVCH JO12-1
8 okt 13:00 RKSV Prinses Irene JO15-1 Achilles Reek JO15-1
8 okt 13:00 Festilent JO15-2JM RKSV Prinses Irene JO15-2JM
8 okt 14:30 RKSV Prinses Irene JO17-2 ZSV JO17-2
8 okt 15:00 Margriet 2 RKSV Prinses Irene 2
8 okt 15:00 Volkel JO19-1 RKSV Prinses Irene JO19-1
8 okt 15:00 Volkel JO19-2JM RKSV Prinses Irene JO19-2
8 okt 15:00 RKSV Prinses Irene JO17-1 Margriet JO17-1
9 okt 9:30 RKSV Prinses Irene 6 (zon) Berghem Sport 6 (zon)
9 okt 10:00 RKSV Prinses Irene 4 (zon) DAW Schaijk 6 (zon)
9 okt 10:00 FC de Rakt 6 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
9 okt 10:00 SV TOP 10 (zon) RKSV Prinses Irene 7 (zon)
9 okt 11:00 HVCH 4 (zon) RKSV Prinses Irene 2 (zon)
9 okt 11:45 RKSV Prinses Irene VR1 (zon) Orion VR1 (zon)
9 okt 12:00 RKSV Prinses Irene 3 (zon) DSV 2 (zon)
9 okt 12:00 RKSV Prinses Irene 8 (zon) FC Schadewijk 5 (zon)
9 okt 12:00 Vorstenbossche Boys VR2 (zon) RKSV Prinses Irene VR2 (zon)
9 okt 14:00 Eendracht '30 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon)
11 okt 19:00 Rhode/VSB JO15-2 RKSV Prinses Irene JO15-2JM
15 okt 8:30 HVCH JO11-4 RKSV Prinses Irene JO11-2JM
15 okt 8:30 sv O.S.S. 1920 JO10-2 RKSV Prinses Irene JO10-1
15 okt 8:30 Margriet JO9-3 RKSV Prinses Irene JO9-2
15 okt 9:00 RKSV Prinses Irene JO11-1 Berghem Sport JO11-3
15 okt 9:00 RKSV Prinses Irene JO10-2JM FC Uden JO10-2JM
15 okt 9:00 DAW Schaijk JO9-3JM RKSV Prinses Irene JO9-3JM
15 okt 9:00 Nooit Gedacht JO8-1 RKSV Prinses Irene JO8-1
15 okt 9:00 RKSV Prinses Irene JO7-2 HVCH JO7-1JM
15 okt 9:40 RKSV Prinses Irene JO7-2 SV TOP JO7-2
15 okt 10:00 Nooit Gedacht JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-3
15 okt 10:00 sv O.S.S. 1920 JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-4
15 okt 10:15 Achilles Reek JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-1
15 okt 10:20 EVVC JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-3
15 okt 10:20 RKSV Prinses Irene JO7-4 MOSA'14 JO7-1
15 okt 10:30 RKSV Prinses Irene JO8-2JM DAW Schaijk JO8-2JM
15 okt 10:35 Venhorst JO7-1JM RKSV Prinses Irene JO7-1
15 okt 10:40 RKSV Prinses Irene JO7-3 Vorstenbossche Boys JO7-1JM
15 okt 10:40 DAW Schaijk JO7-1 RKSV Prinses Irene JO7-4
15 okt 10:55 RKSV Prinses Irene JO7-1 DAW Schaijk JO7-2
15 okt 11:45 Boekel Sport JO12-1 RKSV Prinses Irene JO12-1JM
15 okt 14:30 RKSV Prinses Irene JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4
15 okt 16:30 RKSV Prinses Irene 2 RKKSV 2
16 okt 9:30 RKSV Prinses Irene VR2 (zon) Festilent VR2 (zon)
16 okt 10:00 Herpinia 3 (zon) RKSV Prinses Irene 4 (zon)
16 okt 10:00 SV TOP 8 (zon) RKSV Prinses Irene 6 (zon)
16 okt 10:00 RKSV Prinses Irene 7 (zon) WHV 4 (zon)
16 okt 10:00 EGS'20 12 (zon) RKSV Prinses Irene 8 (zon)
16 okt 11:00 UDI'19/CSU 2 (zon) RKSV Prinses Irene 3 (zon)
16 okt 11:45 RKSV Prinses Irene 2 (zon) WEC 2 (zon)
16 okt 12:00 RKSV Prinses Irene 5 (zon) Erp 8 (zon)
16 okt 12:00 Beerse Boys VR1 (zon) RKSV Prinses Irene VR1 (zon)
16 okt 14:30 RKSV Prinses Irene 1 (zon) SSS'18 1 (zon)
18 okt 20:00 RKSV Prinses Irene 1 SV CHC 1
22 okt 17:00 SSS VR1 RKSV Prinses Irene VR1 (zon)
23 okt 10:00 Heeswijk 7 (zon) RKSV Prinses Irene 5 (zon)
23 okt 12:00 FC Schadewijk 2 (zon) RKSV Prinses Irene 3 (zon)
29 okt 16:30 RKSV Prinses Irene 2 UDI'19/CSU 2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!