2e klasse 22

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 SBC JO19-2 2 - 0
18-12-2021 SV Unitas'59 JO19-5 Nieuwkuijk JO19-1 5 - 1
18-12-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 Sparta'25 JO19-2 4 - 0
11-12-2021 Sparta'25 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 7 - 0
11-12-2021 SBC JO19-2 Geldrop JO19-3JM -
11-12-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 SV Unitas'59 JO19-5 0 - 2
11-12-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 0 - 1
11-12-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 3 - 3
11-12-2021 VOW JO19-1 RKSV Prinses Irene JO19-1 0 - 1
04-12-2021 Geldrop JO19-3JM VOW JO19-1 0 - 8
04-12-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 8 - 2
04-12-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM sv O.S.S. 1920 JO19-2 2 - 10
04-12-2021 UDI'19/CSU JO19-5 SBC JO19-2 0 - 6
04-12-2021 Nieuwkuijk JO19-1 Sparta'25 JO19-2 3 - 4
04-12-2021 SV Unitas'59 JO19-5 Vorstenbossche Boys JO19-1 4 - 5
27-11-2021 SBC JO19-2 SV Unitas'59 JO19-5 -
27-11-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 3 - 2
27-11-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 5 - 2
27-11-2021 VOW JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 -
27-11-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 RKSV Prinses Irene JO19-1 -
20-11-2021 SV Unitas'59 JO19-5 Sparta'25 JO19-2 2 - 0
20-11-2021 Geldrop JO19-3JM OJC ROSMALEN JO19-3 4 - 5
20-11-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 sv O.S.S. 1920 JO19-2 6 - 4
20-11-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM VOW JO19-1 2 - 3
20-11-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Vorstenbossche Boys JO19-1 0 - 3
20-11-2021 Nieuwkuijk JO19-1 SBC JO19-2 5 - 4
13-11-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Geldrop JO19-3JM 3 - 1
13-11-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 Sparta'25 JO19-2 3 - 7
13-11-2021 SV Unitas'59 JO19-5 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 5 - 2
06-11-2021 SBC JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 13 - 0
06-11-2021 Geldrop JO19-3JM SV Unitas'59 JO19-5 1 - 6
06-11-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1 1 - 3
06-11-2021 Sparta'25 JO19-2 RKSV Prinses Irene JO19-1 2 - 1
06-11-2021 Nieuwkuijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-5 3 - 1
06-11-2021 VOW JO19-1 sv O.S.S. 1920 JO19-2 5 - 2
30-10-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 4 - 3
30-10-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM Geldrop JO19-3JM 3 - 5
30-10-2021 UDI'19/CSU JO19-5 VOW JO19-1 1 - 5
30-10-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 Sparta'25 JO19-2 -
16-10-2021 SBC JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-2 5 - 1
16-10-2021 Geldrop JO19-3JM Vorstenbossche Boys JO19-1 3 - 6
16-10-2021 Sparta'25 JO19-2 VOW JO19-1 2 - 5
16-10-2021 UDI'19/CSU JO19-5 RKSV Prinses Irene JO19-1 1 - 8
16-10-2021 Nieuwkuijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 5 - 2
09-10-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 SV Unitas'59 JO19-5 5 - 5
09-10-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 Geldrop JO19-3JM -
09-10-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 Sparta'25 JO19-2 -
09-10-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM UDI'19/CSU JO19-5 2 - 3
09-10-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 0 - 4
09-10-2021 VOW JO19-1 SBC JO19-2 3 - 1
02-10-2021 SV Unitas'59 JO19-5 UDI'19/CSU JO19-5 10 - 1
02-10-2021 SBC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 2 - 2
02-10-2021 Geldrop JO19-3JM sv O.S.S. 1920 JO19-2 1 - 6
02-10-2021 Sparta'25 JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 0 - 1
02-10-2021 Nieuwkuijk JO19-1 RKSV Prinses Irene JO19-1 3 - 2
02-10-2021 VOW JO19-1 Vorstenbossche Boys JO19-1 3 - 3
25-09-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 SV Unitas'59 JO19-5 3 - 3
25-09-2021 OJC ROSMALEN JO19-3 VOW JO19-1 4 - 2
25-09-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM Nieuwkuijk JO19-1 0 - 11
25-09-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 SBC JO19-2 0 - 9
25-09-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 Sparta'25 JO19-2 2 - 4
18-09-2021 SV Unitas'59 JO19-5 VOW JO19-1 4 - 3
18-09-2021 Geldrop JO19-3JM Nieuwkuijk JO19-1 3 - 5
18-09-2021 RKSV Prinses Irene JO19-1 Schijndel/DE WIT JO19-3JM 9 - 0
18-09-2021 Sparta'25 JO19-2 SBC JO19-2 0 - 2
18-09-2021 UDI'19/CSU JO19-5 OJC ROSMALEN JO19-3 1 - 5
18-09-2021 Vorstenbossche Boys JO19-1 sv O.S.S. 1920 JO19-2 5 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!