Cookie beleid Prinses Irene

De website van Prinses Irene is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

2e klasse E

Datum Thuis Uit Uitslag
20-05-2024 Boekel Sport 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 1
20-05-2024 DAW Schaijk 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 0 - 0
20-05-2024 Eendracht '30 1 (zon) Union 1 (zon) 0 - 0
20-05-2024 Olympia'18 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 2 - 1
20-05-2024 Rhode/VSB 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 4 - 0
20-05-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 3 - 1
12-05-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Union 1 (zon) 0 - 1
12-05-2024 SSS'18 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 0 - 1
12-05-2024 Avanti'31 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 1 - 2
12-05-2024 Eendracht '30 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 1 - 5
12-05-2024 Handel 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 4 - 1
12-05-2024 Heeswijk 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 2 - 2
28-04-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 3 - 0
28-04-2024 Berghem Sport 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 3 - 0
28-04-2024 Boekel Sport 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 1 - 0
28-04-2024 Olympia'18 1 (zon) Handel 1 (zon) 2 - 2
28-04-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 0 - 0
28-04-2024 Union 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 2 - 1
21-04-2024 Rhode/VSB 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 1
21-04-2024 SSS'18 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 0 - 3
21-04-2024 Avanti'31 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 5 - 2
21-04-2024 Eendracht '30 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 2 - 2
21-04-2024 Heeswijk 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 0 - 4
21-04-2024 Handel 1 (zon) Union 1 (zon) 0 - 0
14-04-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Handel 1 (zon) 0 - 0
14-04-2024 Boekel Sport 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 2 - 1
14-04-2024 DAW Schaijk 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 5 - 0
14-04-2024 Olympia'18 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 2 - 1
14-04-2024 Avanti'31 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 2 - 2
14-04-2024 Berghem Sport 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 2 - 1
07-04-2024 Rhode/VSB 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 2 - 4
07-04-2024 SSS'18 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 2 - 5
07-04-2024 Eendracht '30 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 0 - 3
07-04-2024 Handel 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 0 - 0
07-04-2024 Heeswijk 1 (zon) Union 1 (zon) 1 - 1
07-04-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 2 - 1
24-03-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 0 - 1
24-03-2024 Boekel Sport 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 0
24-03-2024 DAW Schaijk 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 4 - 0
24-03-2024 Olympia'18 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 1 - 0
24-03-2024 Handel 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 3 - 1
24-03-2024 Union 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 3 - 0
21-03-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 2 - 2
17-03-2024 Berghem Sport 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 1 - 1
17-03-2024 Rhode/VSB 1 (zon) Union 1 (zon) 6 - 0
17-03-2024 SSS'18 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 0 - 2
17-03-2024 Eendracht '30 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 0 - 3
17-03-2024 Heeswijk 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 0 - 2
17-03-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 4 - 3
10-03-2024 DAW Schaijk 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 1 - 1
10-03-2024 Olympia'18 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 0
10-03-2024 Avanti'31 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 5 - 0
10-03-2024 Handel 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 2 - 2
10-03-2024 Union 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 2 - 1
03-03-2024 Berghem Sport 1 (zon) Union 1 (zon) 2 - 1
03-03-2024 Boekel Sport 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 2 - 0
03-03-2024 SSS'18 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 3
03-03-2024 Eendracht '30 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 1 - 2
03-03-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 0 - 1
25-02-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 1
25-02-2024 Olympia'18 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 0 - 1
25-02-2024 Avanti'31 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 2 - 1
25-02-2024 Handel 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 3 - 2
25-02-2024 Heeswijk 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 2 - 1
25-02-2024 Union 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 1 - 2
18-02-2024 Berghem Sport 1 (zon) Handel 1 (zon) 0 - 3
18-02-2024 DAW Schaijk 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 1 - 0
18-02-2024 Rhode/VSB 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 5 - 1
18-02-2024 Eendracht '30 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 2 - 1
04-02-2024 Boekel Sport 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 0 - 0
04-02-2024 DAW Schaijk 1 (zon) Union 1 (zon) 4 - 0
04-02-2024 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Handel 1 (zon) 2 - 2
04-02-2024 Eendracht '30 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 0 - 4
04-02-2024 SSS'18 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 2 - 2
28-01-2024 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 3 - 3
28-01-2024 SSS'18 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 0 - 5
28-01-2024 Avanti'31 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 2 - 4
28-01-2024 Handel 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 3 - 0
28-01-2024 Heeswijk 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 1 - 4
28-01-2024 Union 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 2 - 1
10-12-2023 Rhode/VSB 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 2 - 2
10-12-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 6 - 1
10-12-2023 Berghem Sport 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 0 - 0
10-12-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 2
10-12-2023 Olympia'18 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 2 - 2
10-12-2023 Union 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 1 - 0
07-12-2023 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 2 - 2
03-12-2023 Rhode/VSB 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 1 - 2
03-12-2023 Avanti'31 1 (zon) Union 1 (zon) 1 - 1
03-12-2023 Eendracht '30 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 1 - 1
03-12-2023 Handel 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 2 - 2
03-12-2023 Heeswijk 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 0 - 1
03-12-2023 SSS'18 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 0 - 5
26-11-2023 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 0 - 0
26-11-2023 Berghem Sport 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 0 - 4
26-11-2023 Boekel Sport 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 3 - 0
26-11-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 3 - 1
26-11-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 4 - 1
26-11-2023 Union 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 2
19-11-2023 Rhode/VSB 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 0 - 2
19-11-2023 SSS'18 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 0 - 4
19-11-2023 Eendracht '30 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 4 - 3
19-11-2023 Handel 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 3 - 0
19-11-2023 Heeswijk 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 5 - 1
19-11-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 2 - 0
12-11-2023 Berghem Sport 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 1 - 1
12-11-2023 Boekel Sport 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 2 - 1
12-11-2023 Avanti'31 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 1
12-11-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 3 - 3
05-11-2023 Rhode/VSB 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 4 - 1
05-11-2023 SSS'18 1 (zon) Union 1 (zon) 1 - 3
05-11-2023 Berghem Sport 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 0 - 1
05-11-2023 Eendracht '30 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 5
05-11-2023 Heeswijk 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 0 - 2
05-11-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 0 - 1
29-10-2023 RKSV Prinses Irene 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 4 - 2
29-10-2023 Boekel Sport 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 3 - 0
29-10-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 0 - 1
29-10-2023 Olympia'18 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 1 - 3
29-10-2023 Avanti'31 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 4 - 0
29-10-2023 Union 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 1 - 3
15-10-2023 Berghem Sport 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 1 - 2
15-10-2023 Boekel Sport 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 2 - 1
15-10-2023 Heeswijk 1 (zon) Handel 1 (zon) 1 - 1
15-10-2023 Rhode/VSB 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 5 - 0
15-10-2023 SSS'18 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 0 - 5
15-10-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Union 1 (zon) 0 - 1
08-10-2023 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 1 - 1
08-10-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 3 - 3
08-10-2023 Olympia'18 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 1 - 3
08-10-2023 Avanti'31 1 (zon) Rhode/VSB 1 (zon) 1 - 0
08-10-2023 Handel 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 5 - 2
08-10-2023 Union 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 3
01-10-2023 Berghem Sport 1 (zon) RKSV Prinses Irene 1 (zon) 2 - 5
01-10-2023 Boekel Sport 1 (zon) Union 1 (zon) 2 - 0
01-10-2023 DAW Schaijk 1 (zon) Olympia'18 1 (zon) 1 - 0
01-10-2023 Rhode/VSB 1 (zon) Handel 1 (zon) 0 - 3
01-10-2023 Eendracht '30 1 (zon) Heeswijk 1 (zon) 3 - 0
01-10-2023 Schijndel/DE WIT 1 (zon) Avanti'31 1 (zon) 1 - 1
24-09-2023 RKSV Prinses Irene 1 (zon) Boekel Sport 1 (zon) 1 - 3
24-09-2023 Heeswijk 1 (zon) SSS'18 1 (zon) 2 - 0
24-09-2023 Olympia'18 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon) 2 - 1
24-09-2023 Avanti'31 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 0 - 2
24-09-2023 Handel 1 (zon) Schijndel/DE WIT 1 (zon) 1 - 1
24-09-2023 Union 1 (zon) DAW Schaijk 1 (zon) 1 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!