Wedstrijd van de week: A1
Het A1 elftal speelde zaterdag middag een belangrijke wedstrijd tegen JVC A2 uit Cuyk. Beide ploegen stonden met twee winstpartijen gebroederlijk aan de leiding. In de eerste helft was Prinses Irene de bovenliggende partij en kwam via een fraaie vrije trap van aanvoeder Rick van de Meer (foto) op een 1-0 voorsprong.
In de 2e helft was JVC duidelijk de betere en menig aanval ging richting het doel van Joris Pennings. Deze wist echter alles tegen te houden, op een vrije trap na. Deze sprong via onderkant lat het veld in. Een JVC aanvaller was er als de kippen bij om de verdiende gelijkmaker te scoren.
In de achterhoede van Prinses Irene moest Dennis van Steensel vaak ingrijpen. Met zijn snelheid corrigeerde hij veel.
De aanval van Prinses Irene is het sterkste deel van de ploeg. In de 2e helft werden ze echter niet goed meer aangespeeld. Te veel werd de lange en hoge bal gehanteerd, terwijl de kwaliteiten van de (kleine) aanvallers juist liggen in hun snelheid, techniek en behendigheid.
Met veel inzet werd er gestreden dat is een compliment waard. Het was vooraal daaraan te danken dat er een puntje in Nistelrode bleef. Voor meer foto's klik hier