Korfbalsters spelen voor koppositie

Met nieuweling Dianne v.d. Burgt (foto) in het team wonnen de vrouwen van coach Twan Verwijst zondag vrij gemakkelijk hun eerste wedstrijd van het seizoen met 12- 6 van het gepromoveerde Heumen. Zondag volgt de volgende opponent in de overgangsklasse "De Wilma's" uit Wilbertoord.

Wat betreft creativiteit op het gebied van naamkeuzes voor verenigingen, houdt het wat dat betreft niet over in het kerkdorp, dat behoort tot de gemeente Mill en Sint Hubert. Zo heet, hoe kan het anders, de voetbalvereniging:  "De Willy's". Met de naam Willy scoor je in een Engelstalig land natuurlijk weer wel (lachers)!?

Afgelopen zondag wonnen de vrouwen uit Wilbertoord, met het kleinst mogelijke verschil, 7-8 van Concordia uit Sint Oedenrode. "De Wilma's" had een paar jaar geleden een zeer goede lichting A- junioren, die de kruisfinales van het Nederlands kampioenschap haalden. Daarvan spelen er nu verschillende in het vaandelteam. De laatste jaren presteert de vereniging voortreffelijk. Het zal zondag dan ook een zware wedstrijd worden voor Prinses Irene, waarbij weer veel zal afhangen van het schotpercentage. Zondag in de eerste helft, zeker in het eerste deel daarvan, was dat veel te laag. Toen was dat niet desastreus, omdat Heumen het vizier ook niet altijd op scherp had staan. Als de instelling goed is, kan er zondag gewonnen worden. Dan kan het team (mede) koploper worden in de overgangsklasse.

Sponsor website : Juice IT's All In The Mix
Web sponsors :