Gaby Kuipers tegen Ton Berens
De wedstrijd is al verschillende keren afgelast, maar zondag staat het toch echt te gebeuren. De enige originele Bernhezer derby staat dan namelijk op de rol. In Heeswijk ontmoeten de gelijknamige club en onze boys elkaar. Het is een wedstrijd met een bijzonder tintje. Ton Berens, waar nog heel veel Prinses Irene leden een warm gevoel bij hebben, traint sinds dit seizoen de blauwwitte formatie. Gaby Kuipers volgde hem dit seizoen op bij Prinses Irene. Beide trainers kennen elkaar al jaren en speelden een aantal jaren met elkaar in een elftal bij Top Oss.
Heeswijk had vorig jaar een geweldig seizoen en speelde zelfs nog om promotie naar de 2e klasse tegen Herpinia. Die wedstrijd werd verloren. De Heeswijkers zorgden er ook mede voor dat Prinses Irene afgelopen seizoen in de 3e klasse bleef. Zij pakten destijds, in de slotfase van de competitie, bij de directe concurrent van van Prinses Irene, Berghem Sport, een overwinning.
Dit seizoen loopt het wat minder bij de Heeswijkers. De ploeg deed een forse aderlating, door het stoppen van ex prof Ron Heesakkers. Na de winterstop, werd met grote cijfers verloren van kampioenspretendent Festilent. Wat er afgelopen zondag is gebeurd weten wij niet. Tegen Mierlo Hout was de ruststand 1-3. Nadat spits Frank Dobbelsteen zijn vierde treffer (!) had gemaakt, raakte de ploeg de weg volledig kwijt. Na 90 minuten stond er 4-4 op het scorebord!
Toch is en blijft Heeswijk een van de beste ploegen in de 3e klasse. Men heeft net als Prinses Irene nogal te maken gehad met blessures en afwezigen.
Prinses Irene pakte zondag drie heel belangrijke punten. Er is nog van alles mogelijk, maar dan is zondag een goed resultaat noodzakelijk. Verheugdend was de terugkeer van Twan Vertraten afgelopen zondag tegen Boskant (foto). Hij speelde een half uur mee en deed dat niet onverdienstelijk. Inmiddels is Gijs van der Lee ook weer aan het trainen, wie weet kan hij de laatste paar wedstrijden van dit seizoen nog spelen.
De wedstrijd staat zondag ook onder leiding van een inwoner van Bernheze, zodat het Bernehzer gevoel helemaal niet meer stuk kan. De heer Van Dreumel uit Heesch fluit om 14.30 uur voor de aftrap op sportpark “De Ballendonk”.
Met een gelijk spelletje zijn wij tevreden. Gaby Kuipers en ook Ton Berens zijn beide echte winnaars. Die zulllen daar dus wel anders over denken.