Korfbalsters gaan voor titel
Zondag om 11:45 uur, staat er een onvervalste Bernhezer derby op het menu. Het is meteen ook de belangrijkste wedstrijd van het seizoen voor het 1e korfbalteam. In sporthal ’t Vijfeiken in Heesch treffen de dames van het Loosbroekse Korloo en Prinses Irene elkaar. De ploeg die wint, wordt zo goed als zeker kampioen. Een gelijkspel zou ook nog gunstig zijn voor Prinses Irene, omdat zij een punt voorsprong hebben. Beide ploegen zijn nog ongeslagen dit seizoen.
In de thuiswedstrijd wist Prinses Irene een gelijkspel in de wacht te slepen, nadat ze bij rust tegen een schier onoverbrugbare achterstand aankeken. Met veel strijd en op het juiste moment ook enig fortuin, werd in de 2e helft alles recht gezet, in een beeld van een wedstrijd.
Het zal zaak zijn om zondag vooral om te gaan met de spanning. Prinses Irene is een mix van ervaring en jeugdig enthousiasme. Korloo heeft de meer ervaren ploeg en speelt op het veld in de op een na hoogste klasse. Je kan ook stellen, dat beide ploegen in de zaal op een te laag niveau spelen. Ze zijn beide dan ook een klasse apart en dus toe aan promotie.
Korloo verspeelde een keer vaker een puntje dan Prinses Irene. Tegen het Schaijkse Emos werd ook gelijk gespeeld.
Natuurlijk verwachten we zondag veel supporters in Heesch. De meiden kunnen die steun goed gebruiken. Dat kan misschien net het verschil maken. De krachtsverschillen zijn echt minimaal. Prinses Irene scoort veel, maar is verdedigend wat minder. Bij de Loosbroekse vrouwen is het juist andersom. Het wordt zondag een dubbeltje op zijn kant. Hopelijk valt het voor Prinses Irene naar de goed kant.
Aanvang: 11.45 uur
Adres: Sporthal 't Vijfeiken
't Vijfeiken 53
5384 ER Heesch