Korfbalsters kunnen mogelijk hun slag slaan

Na de prachtige overwinning van afgelopen weekend zit het eerste achttal op rozen zou je denken. Zondag mag het in ieder geval zeker niet fout gaan, want dan komt het Oerlese Bio naar Heesch. Die ploeg heeft tot nu toe nog alle wedstrijden verloren. In sporthal ’t Vijfeiken speelt Prinses Irene zijn thuiswedstrijd omdat de eigen sporthal gebruikt wordt voor de pronkzitting.

Het kan een bijzonder interessant weekend worden. Als onze vrouwen doen wat ze moeten doen en dat is winnen, dan zou het best zo kunnen zijn dat de achtervolgers punten laten liggen. Zo ontmoet de nummer twee BMC een van de naaste achtervolgers Korloo, die ploeg strijdt voor haar allerlaatste kans op een toppositie. Sowieso weten we dat de Loosbroekse vrouwen er altijd vol voor gaan en dus best voor een verrassing kunnen zorgen. Puntverlies van BMC zou natuurlijk Prinses Irene in een zetel zetten, want na zondag zijn er nog maar drie wedstrijden te gaan. De andere achtervolger SVOC ’01 ontmoet het de laatste tijd sterk spelende Olympia.

Het is toch knap hoe het team dit seizoen presteert, zowel op het veld als nu weer in de zaal. Vorig jaar werd in de zaal het kampioenschap gehaald. Nu, een klasse hoger, gloort er aan de horizon weer een kampioenschap. Dat wordt gedaan met vijf speelsters, Lotte Wilbers, Annelies Thijssen, Robin v. Pinxteren (foto), Esther v. Venrooij en Linda van Tilburg die toen nog bij de A- junioren speelden. Van een kampioenschap is nog geen sprake, maar toch kunnen wij ons niet voorstellen dat de meiden zich nog de kaas van het brood laten eten. Zeker zondag niet tegen de hekkensluiter.

Om 14.25 uur blaast scheidsrechter Jansen voor het beginsignaal. De uitslag van Korloo tegen BMC is dan al bekend.

Programma en stand:
Diosa  - Astrantia
Korloo  - BMC
SVOC '01  - Olympia
Prinses Irene  - BIO

Team

GS

GW

GL

VL

V

T

PIM

PT

Prinses Irene

10

8

1

1

145

108

0

17

BMC

10

6

2

2

133

96

0

14

SVOC '01

10

5

1

4

118

100

0

11

Korloo

10

5

1

4

94

112

0

11

Astrantia

10

4

2

4

141

122

0

10

Olympia

10

4

1

5

114

117

0

9

Diosa

10

4

0

6

107

119

0

8

BIO

10

0

0

10

79

157

0

0

Sponsor website : Juice IT's All In The Mix
Web sponsors :