Ereleden

 

Op 5 augustus 1939 werd onze vereniging opgericht. In de bijna 75 jaar dat deze nu bestaat, werden in totaal 10 leden benoemd tot erelid. Van hen zijn Brord van de Hoogen, Jan de Loyer en Ad van Steenbergen inmiddels overleden. De andere leden zijn Gerard Janssen, Piet v.d. Heijden, Harrie Jansen, Gerard v. Dijk, Herman v.d Wijst, Nico Dollevoet en Ben Hanegraaf


 


Brod v.d. Hoogen 
Benoemd tot erelid:
7 september 1961 

Voorzitter 1955-1961 


Jan de Loyer
Benoemd tot erelid:
25 augustus 1975

Voorzitter 1961-1967 en
1971-1975


Ad v. Steenbergen
Benoemd tot erelid:
28 juni 1982

Bestuurslid 1961-1982
Penningmeester 1968-1981


Gerard Janssen
Benoemd tot erelid:
6 juli 1991

Secretaris 1971-1981
Voorzitter 1981-1991


Piet v.d. Heijden
Benoemd tot erelid:
16 april 1999

25 jaar bestuurslid


Harrie Jansen
Benoemd tot erelid:
4 juni 2004

Begeleider en trainer jeugd 1963-2004
Begeleider en trainer dames 1983-2004 


Gerard v. Dijk
Benoemd tot erelid:
28 juni 2006

Jeugd- en seniorenleider 1967-1991
Voorzitter 1991- 2005
Financiële administratie kantine1998-2003
Voorzitter kantinecommissie 2003-2005


Herman v.d. Wijst
Benoemd tot erelid:
27 oktober 2006

40 jaar kaderlid periode

1966-2006


Nico Dollevoet
Benoemd tot erelid:
21 mei 2010

40 jaar kaderlid in periode 1970-2010


Ben Hanegraaf
Benoemd tot erelid 
31 oktober 2013 

Vanaf 1978 nagenoeg onafgebroken kaderlid. Vanaf 2005 bestuurslid

en voorzitter seniorencommissie