Commissies


KORFBALCOMMISSIE
Contactpersoon: Marieke Bevers
Functie Volledige naam E-mail Telefoon
Voorzitter Dijk, van Mario m.vandijk@bevers.net 06-53350565
Secretaris Toonen, Evelinewilliamtoonen@home.nl 06-40530828
Wedstrijdsecretaris Santvoort, van Rianne r.v.santvoort@home.nl 0412-613487
Vanuit Technische Commissie Bevers, Marieke marieke_bevers@hotmailcom 06-11076464
Vanuit Klasse-coördinatoren Veer, de Janneke janneke_de_veer@hotmail.com 06-30424901
Vanuit Scheidsrechterscommissie Veer, de Janneke janneke_de_veer@hotmail.com 06-30424901
Materialen korfbal Timmers, Antoon antoonennelly@ziggo.nl 06-22045382


COÖRDINATOREN KORFBAL
Functie Volledige naam E-mail Telefoon
Coördinator korfbal 1 t/m 6 Veer, de Janneke janneke_de_veer@hotmail.com 06-30424901
Coördinator korfbal A en B Pennings, Hanshmpennings@gmail.com 06-53754813
Coördinator korfbal C Brand, van den Sandrabartvdbrand@home.nl 06-48403926
Coördinator korfbal D, E, F en welpen Smits, Johannajohanna.daan@hetnet.nl 06-20991628

TECHNISCHE COMMISSIE KORFBAL
Contactpersoon: Marieke Bevers
Functie Volledige naam E-mail Telefoon
Voorzitter Bevers, Mariekemarieke_bevers@hotmail.com 06-11076464
Lid jeugdzaken Doorn, van Mariannemariannevandoorn@home.nl 06-15327440
Lid jeugdzaken Houting, van Marja majavanhouting@home.nl 06-22674482
Lid jeugdzaken Tilburg, van Linda linda_tilburg1992@hotmail.com 06-16784348
Lid seniorenzaken Veer, de Marijke marijke_de_veer@hotmail.com 06-48493320
Lid jeugdzaken Venrooy, van Esther esthervanvenrooy@hotmail.com 06-25127715
Lid seniorenzaken Verstegen, H.enriëtte gehetoma@ziggo.nl 0412-612698
Lid jeugdzaken Wilbers, Lotte lottewilbers@hotmail.com 06-21975916