Nog niet gedaan voor korfbalsters
De komende twee weken zijn van groot belang voor de korfbalsters van ons eerste team. Zondag ontmoeten ze het op de (gedeelde) derde plaats staande Flash uit Den Dungen. De week daarop de andere nummer drie Celeritas. In een klasse waar twee ploegen elkaar weinig ontlopen is elk puntverlies tegen een lagere tegenstander dodelijk. Tot nu toe werd er in deze competitie slechts één keer gelijk gespeeld door onze meiden, dat was in de uitwedstrijd tegen directe concurrent Fortuna’74.
Flash lijkt na de genoemde twee toppers “the best of the rest”. De Dungense vrouwen begonnen slecht aan de competitie. Ze verloren nog ruim van Prinses Irene 13-20 en de week daarna net met 9-7 van Fortuna ’74. In het nieuwe jaar werd er echter niet meer verloren en pakte het team uit 5 wedstrijden negen punten. De laatste vier wedstrijden werden allemaal gewonnen! Je kan dus rustig stellen dat het team inmiddels zal blaken van zelfvertrouwen.
Weet Prinses Irene haar normale niveau te behalen dan kan het niet meer misgaan wat betreft een kampioenschap zou je zo zeggen. Het is echter niet zo dat er zondag wel even gewonnen zal worden. Flash zal met respect en met volle overgave aangepakt moeten worden. Dus als een waardige (aanstaande) kampioen er zondag vol tegen aan gaan zouden we de dames mee willen geven. Hopelijk is Mariënne van Heumen (foto) dan ook weer van de partij, ze liep zondag door een vinger in haar oog, een beschadiging op aan haar hoornvlies.
Omdat de sporthal in Nistelrode dit weekend bezet is door “Stichting De Wevers” (pronkzitting) wordt de wedstrijd gespeeld in sporthal ’t Vijfeiken in Heesch. Aanvang 11.20 uur.
Programma:
Prinses Irene - Flash
ODIO - De Kangeroe
Klimop (K) - Fortuna '74
Alico - Celeritas (S)