Wedstrijd van de week: C1
In de najaarsreeks werd onze C1 kampioen. Dat betekent automatisch dat je in een nieuwe voorjaarsreeks wordt ingedeeld tegen ploegen die in de andere najaarsreeksen bij de bovenste vijf zijn geëindigd. De kampioen hiervan promoveert naar de 1e klasse.
Zaterdagmiddag was WEC uit Wijbosch de tegenstander. Deze ploeg had de beide tot nu toe gespeelde wedstrijden ruim gewonnen. Prinses Irene C1 had nog maar een wedstrijd gespeeld en gewonnen van Nulandia.
Het was een gelijkopgaande wedstrijd, waarbij WEC een paar gevaarlijke spitsen had die soms moeilijk af te stoppen waren. Julian van Roosmalen onderscheidde zich in dat opzicht positief. Prinses Irene hanteerde wat veel de lange bal, waardoor de spitsspelers te makkelijk af te stoppen waren. In trainersjargon zou je ook kunnen zeggen dat Prinses Irene wat compacter en verder van het eigen doel zou mogen spelen, waardoor de kwaliteiten van de aanvallers beter tot hun recht komen.
Na een 0-1 ruststand, was het aanvoerder Paul Ketelaars die met een schitterend afstandschot gelijk maakte. Al met al een terechte uitslag. Op de foto zien we Ruurd v.d. Laar in een fel duel gewikkeld
Voor meer foto’s klik hier